Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info

Čo s prázdnymi kazetami? - Našim zákazníkom ponúkame:

 • Ak máte záujem o ekologické spracovanie alebo ekologickú likvidáciu prázdnych kaziet

 1. Osobne doneste prázdnu kazetu na jednu z našich kamenných predajní. Ak máte väčší objem prázdnych kaziet (nad 30 ks), informujte sa o aktuálnych kapacitách konkrétnej predajne vopred - priamo na predajni alebo telefonicky.
 2. Zašlite prázdne kazety na adresu: PROGRESS SYSTEMS, s.r.o., Severná 16, 07101 Michalovce. Kazety pošlite bez obalov. Balík označte: Ekologická likvidácia.
 3. Zdarma vyzdvihnutie prázdnych kaziet priamo u zákazníka:
  Zároveň pri dodaní nových tonerov kuriér DPD vyzdvihne hneď aj balík s prázdnymi tonermi. Počet prázdnych tonerov musí byť minimálne 8 ks a kazety musia byť bez obalov (kartóny, airbagy a pod.). Túto možnosť je nutné vopred dohodnúť s nami (zariadime v DPD výmenný balík): emailom alebo telefonicky alebo poznámkou v eshop objednávke.

  Poznámka: Tieto služby ponúkame všetkým našim zákazníkom, ktorým dodávame originál alebo repas atramentové náplne alebo tonery. Zbierame nami dodané kazety.
   
 • Ak máte záujem o renováciu Vašich prázdnych kaziet - Prázdne kazety nám nie je nutné vopred dodať na renováciu, alternatívne kazety máme už na sklade vyrobené, otestované a pripravené ihneď k odberu. Vo výnimočných prípadoch, keď sa jedná o sporadický model tonera alebo je dočasný nedostatok danej kazety na trhu, ponúkneme možnosť renovácie priamo Vašej tonerovej kazety, v danom prípade sa vytvorí cenová ponuka aj s odhadovaným termínom dodania.

 

 • Prázdne kazety nevykupujeme.
PROGRESS SYSTEMS, s.r.o. Severná 16, Michalovce 071 01 Info linka: 056/642 56 56