Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info

Veľkoobchod a distribúcia tonerov, atramentov - alternatívneho spotrebného materiálu do tlačiarní.

Veľkoobchodný predaj / distribúcia tonerov (veľkoobchodný predajca, distribútor tonerov), atramentov, náplní a ďalšieho spotrebného materiálu pre tlačiarne je riešený cez množstvové zľavy, rovnako platí pre firmy, organizácie, živnostníkov ale aj pre domácnosti, fyzické osoby.
Ak nakupujete väčšie množstvá tonerov / atramentov / optických valcov a pod. máte možnosť získať lepšiu cenu. Nerozlišujeme, či ste koncový zákazník alebo nakupujete na ďalší dealerský predaj, veľkoobchodné podmienky máme rovnaké pre každého - lepšia cena za väčšie množstvo. Produkty s množstvovou zľavou sú označené príznakom Množstvo zľava.

Od staroveku je obchod o dohode 2 strán. Nechceme komplikovať vzťahy s našimi zákazníkmi zmluvami, sankciami, príkazmi, registráciami, podmienkami minimálnych odberov na obdobie, distribučnými podmienkami ďalšieho dealerského predaja a pod. Skôr naopak, seriózna komunikácia, individuálny prístup a nastavenie množstvových zliav zjednodušujú život obom stranám obchodu. Robíme maximum pre dohodu a spokojnosť.
Každý kto nakupuje väčšie množstvá, vie získať výhody množstvových zliav, pri zachovaní vysokej kvaity produktu. Ak by ste nenašli na itoner.sk množstvovú zľavu na svoju náplň kontaktujte nás a obratom dáme info, či je možná a v akých podmienkach.
 

PROGRESS SYSTEMS, s.r.o. Severná 16, Michalovce 071 01 Info linka: 056/642 56 56